search
Aktualności

CERTYFIKAT zgodności z normą PN-EN 1090-1+A1:2012
w klasach EXC1, EXC2 oraz EXC3


Mamy przyjemność poinformować, że firma Boccard Kates uzyskała certyfikat zgodności z normą PN-EN 1090-1+A1:2012 w klasach EXC1, EXC2 oraz EXC3.
Jest to ważne osiągnięcie świadczące o zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów oraz usług.

Norma PN-EN 1090-1+A1:2012

Norma PN-EN 1090-1+A1:2012 to europejska norma techniczna, która określa wymagania dotyczące wytwarzania oraz dostarczania konstrukcyjnych wyrobów metalowych oraz elementów stalowych stanowiących wyroby budowlane w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 305/2011.

CERTYFIKAT

Certyfikat zgodności z normą PN-EN 1090-1+A1:2012 jest potwierdzeniem, że firma spełnia wymagania stawiane przez tę normę oraz że wszystkie postanowienia dotyczące oceny i weryfikacji stałości właściwości użytkowych określone w załączniku ZA normy PN EN 1090-1+A1:2012 w systemie 2+ są stosowane oraz że zakładowa kontrola produkcji (ZKP) spełnia mające zastosowanie wymagania.
Dzięki temu certyfikatowi Klienci mają pewność, że produkty oferowane przez daną firmę spełniają wysokie standardy jakości oraz bezpieczeństwa.

W Boccard Kates dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko bezpieczne i niezawodne, ale także spełniały wymagania stawiane przez rynek. Posiadanie certyfikatu zgodności z normą PN-EN 1090-1+A1:2012 jest dla nas kolejnym krokiem w kierunku osiągnięcia tego celu.

„Audyt, który odbył się 06.03.2023r zweryfikował naszą gotowość do produkcji wyrobów budowlanych w zakresie produkcji konstrukcyjnych wyrobów metalowych i elementów pomocniczych w klasach EXC1, EXC2, EXC3. Uzyskanie certyfikatu zgodności zakładowej kontroli produkcji było zwieńczeniem naszych kilkumiesięcznych przygotowań.”
Paweł Szerszeń, Główny Spawalnik Technolog

WYBRANE projekty

Więcej informacji

PROJET
Mieszalnik do produkcji kwasu hialuronowego

Projekt i produkcja mieszalnika do kwasu hialuronowego dla Klienta z branży biotechnologicznej. Mieszalnik wykonany w wysokim standardzie.  

Więcej informacji
PROJET
Mieszalniki dla Klienta z branży kosmetycznej

Produkcja i dostawa mieszalników przejezdnych dla Klienta z branży kosmetycznej.

Więcej informacji
PROJET
Mieszalnik stożkowy dla przemysłu szklarskiego

Mieszalnik do krzemionki i wodorotlenku potasu dla przemysłu szklarskiego.

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram