search
Aktualności

Nasze Projekty

CHEMIA

Instalacja do produkcji innowacyjnej grupy biopreparatów

OPIS PROJEKTU

Projekt realizowany dla jednego z największych producentów nawozów i biostymulatorów, aktywnie działającego również w branży produktów prozdrowotnych dla zwierząt.

Klient za jeden z celów strategicznych stawia sobie długoterminowy rozwój, dlatego podejmuje liczne inwestycje w badania i rozwój. Wykonana przez Boccard Kates innowacyjna instalacja jest jednym z elementów rozwoju strategicznego Klienta.

GŁÓWNE ELEMENTY PROJEKTU

projekt, budowa i uruchomienie
automatyka i elektryka
kwalifikacje FAT

ZAKRES PRAC

Główne elementy dostarczonego wyposażenia:

  • Bioreaktor V=120L wyposażony w płaszcz grzewczo-chłodzący wykonany w technologii Plasma Pillow Plate oraz w mieszadło turbinowe (Rashton)
  • Bioreaktor V=2500L wyposażony w płaszcz grzewczo-chłodzący wykonany w technologii Plasma Pillow Plate oraz w mieszadło turbinowe (Rashton)
  • Dwa zbiorniki formulacyjno-magazynowe V=3000L i V=6000L wyposażone odpowiednio w mieszadła łopatkowe/ramowe i ramowe
  • Zbiornik biomasy V=120L
  • Stacja mycia CIP, jednotorowa, automatyczna
  • Projekt i wykonanie systemu sterowania

Wykonanie testów FAT i kwalifikacji IQ i OQ.

inne projekty

Więcej informacji

PROJET
Biotechnologia morska: możliwości i wyzwania szybko rozwijającego się sektora

Niebieskie produkty przyszłości. Naukowcy pracują nad pozyskaniem produktów z takich mikroorganizmów jak mikroalgi, bakterie, grzyby, z glonów i bezkręgowców (ogórki morskie, jeżowce). Ten bardzo obiecujący i wciąż mało eksploatowany sektor stoi przed wieloma wyzwaniami, w tym przed industrializacją procesów. Poznaj zastosowania biotechnologii morskiej, możliwości i wyzwania stojące przed branżą i dowiedz się, jak zespoły projektowe […]

Więcej informacji
PROJET
Plasma Pillow Plate

Jedną z największych zalet płaszczy typu Plasma Pillow Plate jest ich skuteczność. Wynika ona między innymi z tego, że stale austenityczne mają bardzo małe współczynniki przewodzenia ciepła.

Więcej informacji
PROJET
Nowy projekt: Evolutive Vaccines Facility Sanofi

EVF to w pełni cyfrowy, bardzo nowoczesny obiekt do produkcji biomateriałów, zaprojektowany tak, aby umożliwić sprawne i elastyczne wytwarzanie wielu szczepionek i materiałów biologicznych, w tym mRNA.    

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

Dołącz do nas!
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram