search
Aktualności

kariera

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Naszą siłą są nasi pracownicy. To dzięki ich zaangażowaniu, kreatywności i kompetencjom jesteśmy w stanie realizować różnorodne projekty i zapewniamy doskonałą jakość naszych produktów oraz usług.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz sprawdzić swoje siły w projektach z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej oraz w projektach z przemysłu ciężkiego, a na dodatek lubisz pracę w międzynarodowym środowisku, dołącz do naszego zespołu!

 • ODWAŻ SIĘ

  zaufać sobie

  Wspieramy rozwój Twoich kompetencji!

  Szkolenia są niezbędne do rozwijania umiejętności, dlatego stworzyliśmy „Akademię Boccard Kates”, czyli kompleksowy system szkoleń zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, dostosowanych do konkretnego stanowiska pracy.
  Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać i rozwijać kompetencje naszych pracowników, umożliwiając im, w porozumieniu z przełożonym, tworzenie własnego planu szkoleń na dany rok. Ponadto oferujemy dofinansowanie do studiów oraz możliwość nauki języków obcych.

 • ODWAŻ SIĘ

  spojrzeć dalej

  Angażujemy Was do podejmowania decyzji!

  Nasi pracownicy mają realny wpływ na decyzje strategiczne podejmowane w naszej firmie. Dbamy o to, by wspierać ich zdolność do podejmowania decyzji i pomagamy uczyć się odpowiedzialności za wdrożone rozwiązania.
  Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i zawsze chętnie wsłuchujemy się w ich sugestie dotyczące poprawy funkcjonowania naszej organizacji.
  Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany i zmotywowany zespół ludzi, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania.

 • ODWAŻ SIĘ

  z nami

  Dla nas liczą się ludzie!

  Stawiamy na otwarte, szczere i partnerskie relacje w pracy. Wszyscy gramy do jednej bramki i pomagamy sobie wzajemnie realizować wspólne cele. I to nie tylko te cele biznesowe, ale także rozwoju osobistego. Wspólnie motywujemy się m.in. do podejmowania wyzwań sportowych, co roku organizując sportowy konkurs pod nazwą IRON BOCMAN.
  Wspólnie spędzamy czas nie tylko w pracy, ale i po pracy: gramy w piłkę, wychodzimy świętować wygrany projekt, wyjeżdżamy na integrację.


 • ODWAŻ SIĘ

  zaskoczyć siebie

  Zapewniamy różnorodność wyzwań!

  Projektujemy i wykonujemy instalacje i urządzenia ze stali nierdzewnej praktycznie dla każdej branży przemysłowej. U nas na pewno nie będziesz się nudzić! Zapewniamy Ci możliwość rozwoju i pracy przy różnorodnych projektach, zarówno tych mniejszych, jak i tych bardzo dużych, od farmacji i kosmetyki po przemysł ciężki. Część projektów realizujemy wspólnie z innymi oddziałami grupy Boccard, zarówno w Polsce, jak i za granicą, co daje Ci możliwość sprawdzenia się w międzynarodowym środowisku.

OFERUJEMY ZNACZNIE WIĘCEJ, NIŻ TYLKO JASNY SYSTEM WYNAGRODZEŃ

Dbamy o to, żeby wszyscy nasi pracownicy czuli się dobrze w środowisku pracy. Zależy nam na zachowaniu równowagi między pracą a życiem rodzinnym, zapewnieniu przestrzeni do rozwoju i podnoszenia kompetencji.

ZNAJDŹ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ KARIERY w wybranym obszarze naszej działalności

Różnorodność podejmowanych projektów i ich kompleksowość wymaga kompetencji na wielu polach. Dzięki temu możemy zaproponować Ci szeroki wachlarz stanowisk i bardzo rozbudowaną ścieżkę kariery.

EPC Instalacji 
Zarządzanie projektem Przemysłowym 
automatyka przemysłowa i elektryka 
prefabrykacja 
modułowych instalacji
prefabrykacja 
rurociągów
zbiorniki procesowe i Magazynowe 
systemy 
mieszania
budowa i 
montaż
uruchomienie i 
rozruch
utrzymanie i 
serwis
rozwiązania 
cyfrowe

etapy rekrutacji

Etapy procesu rekrutacji w naszej firmie

Dołącz do nas!

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram