search
Aktualności

Nasze Projekty

Kosmetyka i higiena

Mieszalniki dla Klienta z branży kosmetycznej

opis projektu

GŁÓWNE ELEMENTY PROJEKTU

projekt mieszalników
produkcja
sterowanie
Dla jednego z Klientów z branży kosmetycznej zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy mieszalnik homogenizujący do produkcji kremów, maści i żeli. Mieszalnik wyposażony w trzy mieszadła: łopatkowe, skrobakowe i homogenizujące.
Obok mieszalnika na wspólnej ramie umieszczony jest mieszalnik fazy tłuszczowej, z którego zasysany jest produkt do mieszalnika w sposób podciśnieniowy.

zakres prac

  Główne elementy projektu:

        •  mieszalnik homogenizujący o pojemności roboczej V=500L
        •  mieszalnik fazy tłuszczowej o pojemności roboczej V=V150L, wyposażony w mieszadło kotwicowe
        •  sterowanie
        •  montaż i uruchomienie

inne projekty

Więcej informacji

PROJET
Biotechnologia morska: możliwości i wyzwania szybko rozwijającego się sektora

Niebieskie produkty przyszłości. Naukowcy pracują nad pozyskaniem produktów z takich mikroorganizmów jak mikroalgi, bakterie, grzyby, z glonów i bezkręgowców (ogórki morskie, jeżowce). Ten bardzo obiecujący i wciąż mało eksploatowany sektor stoi przed wieloma wyzwaniami, w tym przed industrializacją procesów. Poznaj zastosowania biotechnologii morskiej, możliwości i wyzwania stojące przed branżą i dowiedz się, jak zespoły projektowe […]

Więcej informacji
PROJET
Plasma Pillow Plate

Jedną z największych zalet płaszczy typu Plasma Pillow Plate jest ich skuteczność. Wynika ona między innymi z tego, że stale austenityczne mają bardzo małe współczynniki przewodzenia ciepła.

Więcej informacji
PROJET
Nowy projekt: Evolutive Vaccines Facility Sanofi

EVF to w pełni cyfrowy, bardzo nowoczesny obiekt do produkcji biomateriałów, zaprojektowany tak, aby umożliwić sprawne i elastyczne wytwarzanie wielu szczepionek i materiałów biologicznych, w tym mRNA.    

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi klienci

Zaufali nam

Dołącz do nas!
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram