search
Aktualności

Nasze Projekty

Farmacja i biotechnologia

Platforma fermentacyjna R&D do produkcji kwasu hialuronowego

opis projektu

Dla Klienta z branży biotechnologicznej nasz francuski oddział wykonał projekt, produkcję, kwalifikację i uruchomienie platformy fermentacyjnej o pojemności 1000L oraz związanych z nią zbiorników przygotowawczych. 

GŁÓWNE ELEMENTY PROJEKTU

80 000 godzin prac inżynierskich
110 000 godzin na studia i wykonanie projektu
40 000 godzin na budowę i montaż
20 000 godzin na uruchomienie i kwalifikacje 

zakres prac

Dzięki swojemu doświadczeniu w fermentacji i opanowaniu procesów w tej dziedzinie nasz francuski oddział dostarczył instalację „pod klucz” ze zintegrowaną automatyką do fermentacji i produkcji kwasu hialuronowego.          

  • zbiornik substratu 300L
  • 3 zbiorniki mobilne na hodowlę 30L, 50L  i 150L
  • szafy zasilające w strefie „technicznej”
  • media: CIP, SEP, WFI, para, gaz, woda

WYBRANE projekty

Więcej informacji

PROJET
Biotechnologia morska: możliwości i wyzwania szybko rozwijającego się sektora

Niebieskie produkty przyszłości. Naukowcy pracują nad pozyskaniem produktów z takich mikroorganizmów jak mikroalgi, bakterie, grzyby, z glonów i bezkręgowców (ogórki morskie, jeżowce). Ten bardzo obiecujący i wciąż mało eksploatowany sektor stoi przed wieloma wyzwaniami, w tym przed industrializacją procesów. Poznaj zastosowania biotechnologii morskiej, możliwości i wyzwania stojące przed branżą i dowiedz się, jak zespoły projektowe […]

Więcej informacji
PROJET
Plasma Pillow Plate

Jedną z największych zalet płaszczy typu Plasma Pillow Plate jest ich skuteczność. Wynika ona między innymi z tego, że stale austenityczne mają bardzo małe współczynniki przewodzenia ciepła.

Więcej informacji
PROJET
Nowy projekt: Evolutive Vaccines Facility Sanofi

EVF to w pełni cyfrowy, bardzo nowoczesny obiekt do produkcji biomateriałów, zaprojektowany tak, aby umożliwić sprawne i elastyczne wytwarzanie wielu szczepionek i materiałów biologicznych, w tym mRNA.    

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram