search
Aktualności

ROZWIĄZANIA

Automatyka przemysłowa i elektryka

Projektowanie, realizacja i serwis

Naszym celem jest pomaganie naszym Klientom w doborze najbardziej optymalnych, wydajnych i bezawaryjnych rozwiązań. W tym celu wyposażamy zakłady produkcyjne w systemy monitorowania, sterowania i nadzorowania pracą wszelkiego rodzaju maszyn.

Pomagamy naszym Klientom w zastąpieniu niebezpiecznych i czasochłonnych operacji zautomatyzowanymi procesami. Oferujemy kompleksową realizację projektów automatycznych na wszystkich rynkach przemysłowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie zarówno nowych systemów automatyki, jak i w modernizacji i optymalizacji już istniejących.

NASZA OFERTA

Projekt automatyki przemysłowej dostosowany do procesu Klienta

Jesteśmy w stanie zrealizować kompletny projekt pod względem automatyki: od ustaleń z Klientem (podczas których proponujemy nowoczesne rozwiązania automatyczne), przez projekt elektryczny, prefabrykację szaf elektrycznych na naszym warsztacie, programowanie, wykonywanie testów, aż po montaż szaf na obiekcie wraz z okablowaniem. Przeprowadzamy także rozruch automatyczny oraz nadzorujemy początkowy etap produkcji. Na etapie projektowania, na życzenie klienta, możemy elastycznie dostosować naszą instalacje do istniejących na zakładzie standardów.

Projektujemy zarówno nowe systemy automatyczne, jak i dokonujemy modyfikacji, optymalizacji i modernizacji istniejących systemów Klienta. Modyfikujemy programy sterowników Klientów i ich funkcjonalność. Poprawiamy szybkość procesów, zmniejszamy liczbę zaangażowanych operatorów.

Dzięki nam linie produkcyjne zyskują nową jakość, łatwość obsługi oraz przede wszystkim pewność i niezawodność działania. Zapewniamy także nowoczesną diagnostykę i raportowanie produkcji.


nASZE USŁUGI

Gwarancja sprawnego przebiegu Państwa projektu

Pomożemy Państwu znaleźć rozwiązania, które usprawnią działanie i pomogą zoptymalizować koszty. Nasze usługi obejmują m.in.:

  • rozdzielnice NN
  • szafy zasilające i sterownicze
  • pulpity operatorskie i stacje inżynierskie
  • montaże AKPiA
  • montaże AKPiA w strefach zagrożonych wybuchem (ATEX)
  • układy sterowania oparte o sterowniki PLC w tym SAFETY
  • układy wizualizacji, archiwizacji i przetwarzania danych MES/SCADA oparte na rozwiązaniach takich producentów jak Wonderware, Siemens,
  • układy zabezpieczeń technologicznych i elektrycznych
  • sieci informatyczne dla obiektów przemysłowych

DLACZEGO MY ?

Dlaczego warto powierzyć projekt automatyczny właśnie nam?

Naszą mocną stroną jest zespół ekspertów, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów automatycznych na wszystkich rynkach przemysłowych. Potwierdzeniem naszych umiejętności są wypracowane własne rozwiązania automatyczne, takie jak Track Advance, czyli aplikacja służąca do identyfikacji i śledzenia produktu. Współpracujemy także z renomowanymi dostawcami rozwiązań automatycznych.

Posiadamy własny warsztat dedykowany montowaniu szaf elektrycznych, dzięki czemu zapewniamy doskonałą kontrolę jakości każdej z nich.

Oferujemy także wykonanie testów urządzeń w naszym warsztacie i umożliwiamy wprowadzenie na bieżąco modyfikacji Klienta.

Dostarczamy kompletną dokumentację z wykonanych prac, korzystając z własnych, opracowanych dokumentów: HS – hardware specyfication, FDS – functional specyfication. Dzięki tym dokumentom Klient ma wpływ na funkcjonalność modułów od samego początku. Umożliwiamy mu wnoszenie uwag i wprowadzenie poprawek przed etapem programowania. Zmniejsza to ryzyko opóźnień na etapie wdrażania.

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram