search
Aktualności

REALIZACJE

EPC instalacji

Gwarantujemy kompletną, gotową do operacyjnej eksploatacji instalacji

Na przestrzeni lat naszej działalności udało nam się zrealizować kilkadziesiąt inwestycji przemysłowych w Polsce, w tym wiele w formule EPC. Prowadziliśmy projekty, począwszy od studiów wykonalności aż po budowę na miejscu i uruchomienie oraz zapewnialiśmy wsparcie już po uruchomieniu instalacji.

Dzięki naszemu doświadczeniu w wielu branżach przemysłowych potrafimy przewidywać trudności oraz wprowadzać niestandardowe i innowacyjne rozwiązania, pozwalające zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność projektowanych przez nas instalacji.

NASZA OFERTA

Co oznacza budowa pod klucz (formuła EPC) w dziedzinie instalacji przemysłowych ?


Decydując się na powierzenie nam projektu w formule EPC, zyskują Państwo partnera, który dostarczy Państwu kompletną, w pełni wyposażoną instalację, gotową do operacyjnej eksploatacji.

Podczas całego projektu będzie Państwu towarzyszył jeden, dedykowany zespół, który będzie dla Państwa pracował nie tylko w fazie projektowania i realizacji, ale nawet wsparcie już po jego zakończeniu. Na czele tego zespołu stoi kierownik projektu, który przejmuje całkowitą odpowiedzialność za jego powodzenie.

Formuła pod klucz pozwala również uprościć zarządzanie projektem i ograniczyć liczbę aktorów, z którymi muszą Państwo wejść w interakcje, ponieważ my przejmiemy tę rolę i odpowiedzialność. W Państwa imieniu zadbamy o realizację projektu na czas i zgodnie z budżetem oraz Państwa wymaganiami administracyjnymi.

Dzięki właściwej organizacji działań oraz minimalnej ilości prac zlecanych firmom zewnętrznym jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą terminowość dostaw. Zapewniamy pomoc na każdym etapie Państwa projektu. Nasi inżynierowie projektu zaprojektują lub wesprą Państwa w projektowaniu procesu. Prefabrykację rurociągów oraz produkcję urządzeń wykonamy w naszym warsztacie, wcześniej zamawiając materiały od sprawdzonych dostawców. Dzięki doskonałym relacjom zbudowanym przez nasz dział logistyki z większością dostawców oraz międzynarodowej sieci logistycznej Boccard, której jesteśmy częścią, zapewniamy Państwu najlepsze możliwe terminy dostaw.

Podczas montażu na budowie zapewniamy nadzór składający się wyłącznie z pracowników Boccard Kates, co pozwala na szybką i terminową realizację. Na koniec projektu skontaktuje się z Państwem nasz dział serwisu, żeby zaoferować pomoc w utrzymaniu Państwa instalacji.
Capex

Nasz sposób zarządzania projektem, opierający się na naszych 5 zasadach: Bezpieczeństwo przede wszystkim, Na czas, Zgodnie ze specyfikacją, Zgodnie z budżetem, Zadowolenie Klienta, gwarantuje Państwu wprowadzenie na czas produktu na rynek oraz jego wytwarzanie z pełnym bezpieczeństwem.
Opex

Dzięki dogłębnej znajomości procesów i informacji zwrotnej otrzymywanej po każdym wykonanym projekcie, możemy wspierać naszych Klientów w optymalizacji ich kosztów operacyjnych: zużycia energii, wody i surowców.

nasze usługi

Projektujemy po to, aby budować

Nasi eksperci znają specyfikę Państwa procesów na różnych rynkach i wspierają Państwa przez cały cykl życia projektu instalacji „pod klucz”:
  • Inżynieria: projekt, projekt wstępny, projekt szczegółowy, pomoc w zarządzaniu projektem
  • Zakupy i logistyka: dostawy, monitorowanie dostaw, śledzenie materiałów
  • Budowa: prefabrykacja, produkcja, budowa, montaż
  • Zarządzanie: zarządzanie projektami

Dlaczego my?

Dlaczego warto powierzyć projekt w formule EPC właśnie nam?

Powierzając nam projekt zyskują Państwo jednego rozmówcę, który bierze odpowiedzialność za efekt końcowy projektu. Gwarantujemy:

  • Oszczędność czasu: Dzięki wybraniu formuły EPC zyskują Państwo oszczędność czasu i zasobów, które musielibyście poświęcić na pracę przy projekcie, ponieważ cała odpowiedzialność i wysiłek związane z koordynowaniem i zarządzaniem projektem przechodzi na nasz zespół ekspertów
  • Time to market: zapewniamy wprowadzenie produktu na rynek zgodnie z Państwa harmonogramem
  • Ryzyko: przejmujemy na siebie znaczącą większość ryzyka związanego z wykonaniem instalacji przemysłowej
  • Zarządzanie budżetem: gwarantujemy niezmienność ceny końcowej kontraktu
  • Jakość: odpowiednio dobieramy urządzenia, materiały i technologie, tak aby produkt finalny spełniał Państwa wymagania

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram