search
Aktualności

rozwiązania

Inżynieria utrzymania ruchu

Utrzymanie instalacji planujemy już na etapie ich projektowania

Zapewniamy utrzymanie ruchu Państwa instalacji na najwyższym możliwym poziomie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa

Chcąc zapewnić długie życie Państwa instalacjom i urządzeniom nie ograniczamy się jedynie do myślenia o ich naprawie czy też do monitorowania ewentualnych awarii, ale już na etapie projektowania staramy się wprowadzić rozwiązania ułatwiające modernizacje i utrzymanie Państwa obiektów.

Nasze działania mają na celu optymalizację całkowitego kosztu posiadania (TCO) instalacji oraz urządzeń, od fazy projektowania aż po demontaż.

W tym celu stworzyliśmy wyspecjalizowany dział dedykowany usługom serwisowym, który zajmuje się wszelkimi naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, jak również dokonuje audytów i przeglądów.

nasze usługi

Naszym celem jest poprawa kontroli Państwa procesów i zwiększenie niezawodności Państwa instalacji

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zmierzającym ku usprawnieniu funkcjonowania Państwa obiektów,  oferujemy usługę audytu utrzymania ruchu instalacji i urządzeń. W naszym dziale serwisu pracują profesjonaliści, którzy zdiagnozują i przedstawią szczegółowy raport obejmujący stan instalacji, identyfikację zagrożeń oraz przedstawią plan strategii utrzymania ruchu uwzględniający specyfikę Państwa procesów produkcyjnych.  

W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia pozwalające dokonać analizy trybu i skutków awarii (FMEA). Tworząc dla Państwa plany utrzymania ruchu, opieramy się o doświadczenia z podobnymi produktami i procesami.

Pomagamy wdrożyć automatyczne narzędzia do zbierania i analizy danych, które pomagają we wczesnym wykrywaniu uszkodzeń i ograniczają przestoje. Oferowane przez nas rozwiązania pozwolą wydłużyć średni czas między awariami (MTBF) i obniżyć koszty utrzymania.

Zapewniamy długookresową i bezawaryjną pracę Państwa urządzeń i instalacji

Oferujemy Państwu usługi serwisowe w zakresie:

  • mechanicznym: przeglądy, naprawy, modernizacje
  • automatycznym: identyfikacja usterek, wymiana podzespołów, modernizacje
  • informatycznym: interwencje dotyczące oprogramowania do nadzoru, baz danych, fizycznych komputerów i wirtualnych maszyn
  • prewencyjnym: aktywnie dbamy o sprzęt produkcyjny. Dzięki odpowiedniej konserwacji minimalizujemy ryzyko przestojów, a nawet przewidujmy awarie przed ich wystąpieniem
  • gospodarki smarowniczej: kompleksowy serwis gospodarki środkami smarnymi, od audytu przez diagnostykę i monitoring olejów aż po dobór i zakup odpowiednich środków smarnych (więcej na stronie dedykowanej gospodarce smarowniczej)

dlaczego my?

Dlaczego warto powierzyć utrzymanie ruchu właśnie nam?

Naszym celem jest udzielanie Państwu wsparcia w celu zapewnienia bezawaryjnego działania Państwa zakładu. Nasze zalety:

  • własne, cyfrowe rozwiązania dla prewencyjnego utrzymania ruchu
  • znajomość procesów i wyposażenia zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu
  • wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług serwisowych
  • mobilny serwis
  • krótki czas reakcji na zgłoszenie

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram