search
Aktualności

rozwiązania

Budowa i montaż

Oszczędność czasu dzięki sprawnemu montażowi

Sprawny i efektywny przebieg montażu ma także ogromne znaczenie dla samej inwestycji, czasu jej trwania i oczywiście kosztu.
Montaż rurociągów i skidów jest jednym z głównych etapów powstawania instalacji przemysłowej, od którego zależy jej trwałość, wydajność i bezpieczeństwo.

Bardzo duże znaczenie ma odpowiedni dobór materiałów, które powinny być wytrzymałe, spełniać wymagania Klienta. Metoda spawania i jakość wykonanych spawów musi spełniać odpowiednie standardy. Prace powinny być przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami i wymaganiami konkretnego rodzaju instalacji.

Mamy ponad 30 lat doświadczenia w Polsce w montażu instalacji przemysłowych. Nasi specjaliści pracują na wszystkich rynkach przemysłowych: od kosmetyki, przez farmację, przemysł spożywczy, chemiczny, aż po energetykę i przemysł ciężki. Oferujemy kompleksową usługę montażu, począwszy od zakupu materiałów, przez prefabrykację, dostawę, budowę na miejscu, testy aż po uruchomienie.

Nasza oferta

Sprawny montaż gwarancją oszczędności czasu i poprawności działania instalacji 

Kompleksowa usługa montażu: montaż i budowa na miejscu rurociągów, skidów, armatury przemysłowej, urządzeń i maszyn, montaż elektryczny.

Oferujemy wykonanie zarówno montażu rurociągów prefabrykowanych, jak i bezpośredni montaż od razu na obiekcie Klienta.

nasze usługi

Budowa i montaż rurociągów: 


Prefabrykacja rurociągów odbywa się w naszym warsztacie i doskonale sprawdza się szczególnie w tych przypadkach, kiedy na obiekcie nie ma wystarczająco dużo miejsca do wykonania prac konstrukcyjnych. Pozwala ona także ograniczyć do minimum obecność ekipy montażowej na obiekcie Klienta, dzięki montażowi gotowych już, prefabrykowanych rurociągów wraz z systemem podpór. W tym przypadku u Klienta wykonujemy jedynie spoiny montażowe, badania i próby ciśnieniowe oraz poprawki malarskie.

Zdarzają się jednak przypadki, kiedy z różnych przyczyn prefabrykacja w naszym warsztacie nie jest możliwa, m.in. z powodu nieprecyzyjnego projektu wykonawczego. W takiej sytuacji oferujemy niezbędne domiary na miejscu, korektę projektu i wykonanie prefabrykacji bezpośrednio u Klienta. Przy okazji montażu nowej instalacji oferujemy także demontaż istniejącej.

Odpowiednie zaplanowanie przebiegu prac montażowych, koordynacja prac na miejscu, doświadczona ekipa z pewnością pozwolą ograniczyć do minimum liczbę przestojów w obiektach przemysłowych oraz będą gwarancją poprawnego działania instalacji.

Poznaj szczegóły na temat naszych usług prefabrykacji rurociągów

Budowa i montaż skidów: 

Oferujemy montaż modułowych instalacji technologicznych, prefabrykowanych w naszym warsztacie. W zakres oferty wchodzi posadowienie skida w miejscu docelowym, podłączenie wszystkich rurociągów zasilających i wylotowych, zasilania elektrycznego oraz podłączenie aparatury kontrolno-pomiarowej elektrycznie, sygnałowo i pneumatycznie.

Na miejscu wykonujemy wszystkie testy i próby produktowe oraz dostarczamy niezbędną dokumentację.

Poznaj szczegóły na temat naszych usług prefabrykacji skidów

Montaż armatury, urządzeń i maszyn

Montaż armatury przemysłowej

W zakres naszej oferty wchodzą również kompleksowe dostawy i montaż armatury przemysłowej. Montujemy każdy typ armatury przemysłowej w zależności od potrzeb projektu. Mamy doświadczenie w montowaniu armatury przemysłowej dla każdej branży. Oferujemy m.in. montaż:

 •     zaworów ręcznych
 •     zaworów regulacyjnych
 •     aparatury pomiarowej
 •     filtrów
 •     odwadniaczy

Montaż urządzeń i maszyn

W myśl naszego kompleksowego podejścia do każdego projektu oferujemy także usługę montażu i podłączenia urządzeń i maszyn niezbędnych do funkcjonowania instalacji. Zakres naszych prac obejmuje następujące maszyny i urządzenia:

 •     urządzenia procesowe: reaktory, bioreaktory, homogenizatory etc.
 •     chłodnice
 •     chłodnice wody lodowej
 •     pompy
 •     kolumny
 •     wymienniki
 •     filtry

Montaż elektryczny

Kompleksowe i zintegrowane rozwiązania są istotnym elementem umożliwiającym podniesienie wydajności w procesie budowy instalacji przemysłowej. Powierzenie całości prac jednej firmie, która zajmuje się nie tylko montażem mechanicznym, ale również elektrycznym, pozwala na znaczną redukcję kosztów i oszczędność czasu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy montaż szaf elektrycznych na obiekcie wraz z okablowaniem. Przeprowadzamy także rozruch automatyczny oraz nadzorujemy początkowy etap produkcji.

Poznaj szczegóły na temat naszych usług automatycznych i elektrycznych

dlaczego my?

Dlaczego warto powierzyć budowę i montaż właśnie nam?

Naszą mocną stroną jest zespół ekspertów, mający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu prac montażowych na różnych obiektach i na wszystkich rynkach przemysłowych.

 • oferujemy kompleksową usługę od zakupów aż po uruchomienie
 • nasz dział logistyki zajmie się skompletowaniem Państwa dostaw
 • dzięki profesjonalnemu i doświadczonemu zespołowi zapewniamy wysoką jakość instalacji
 • oferujemy montaż tras kablowych razem z rurociągami ów i urządzeń
 • zapewniamy wysokie standardy bezpieczeństwa, Safety first!

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-downarrow-right-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram