search
Aktualności

rozwiązania

Prefabrykacja modułowych instalacji (skidów)

Prefabrykacja w naszych warsztatach produkcyjnych

Skid to zespół urządzeń zabudowanych w pewnym funkcjonalnym ciągu technologicznym w zwartej kubaturze (wszystkie urządzenia są zamontowane na wspólnej ramie). Możliwe jest wykonanie pojedynczego modułu, zawierającego kompletną, samodzielną instalację technologiczną lub też serii skidów procesowych tworzących jedną instalację technologiczną.

Ze względu na połączenie wielu funkcji na bardzo małej przestrzeni, konieczność zaplanowania połączenia modułu z istniejącą już instalacją w zakładzie produkcyjnym, projekt skida wymaga doświadczenia i ogromnej wiedzy w dziedzinie procesu i znajomości danej gałęzi przemysłu.

NASZA OFERTA

Projekt i kompleksowe wykonanie modułowych instalacji (skidów)

W Boccard Kates oferujemy kompleksową usługę wykonania skidów procesowych, obejmującą projekt, zakup materiałów, prefabrykację, kwalifikacje, montaż i uruchomienie u Klienta.

W zależności od Państwa branży i przeznaczenia instalacji jesteśmy przygotowani do prefabrykacji Państwa modułów z wymaganych materiałów.

nasze usługi

Zalety modułowej konstrukcji instalacji

Modułowa konstrukcja instalacji procesowych umożliwia całkowitą kontrolę czasu realizacji projektu oraz minimalizuje czas przestoju zakładu. Decydując się na rozwiązania modułowe, mają Państwo pewność otrzymania wysokiej jakości konstrukcji, budowanej w idealnych warunkach w naszych własnych warsztatach. Nasze skidy zawsze poddajemy testom, zarówno statycznym, jak i dynamicznym testom FAT, dzięki czemu otrzymują Państwo w pełni sprawdzone urządzenie ze skróconym do niezbędnego minimum czasem instalacji na miejscu.

Wykonywane przez nas moduły są kompaktowe, przez co łatwe w transporcie, wymagają mniej pracy przy posadowieniu w miejscu docelowym i znacznie ograniczają (niekiedy do zera) czas przestoju konieczny do podłączenia z resztą instalacji.

W prefabrykowanych przez nas skidach i platformach wytwórczych stosujemy standardowe moduły takie jak: moduły grzewcze, moduły filtracyjne, moduły rozliczeniowe. Wykorzystanie wcześniej zaprojektowanych modułów znacznie skraca czas budowy instalacji.
Nasze modułowe instalacje szybko zapewniają zwrot z inwestycji, dzięki skróceniu przestojów produkcyjnych i kosztów operacyjnych oraz łatwemu utrzymaniu.

Dlaczego my?

Dlaczego warto powierzyć wykonanie modułowej instalacji właśnie nam?

Prefabrykacja jest dla nas dźwignią innowacji, dlatego tak wiele inwestujemy w rozwój kompetencji naszych pracowników i wyposażenie warsztatów.

  • mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu modułowych instalacji dla różnych branż
  • nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w spawaniu różnych materiałów, regularnie inwestujemy w ich szkolenia
  • stawiamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie
  • stale inwestujemy w rozwój naszych warsztatów i ich wyposażenie
  • zapewniamy doskonałą kontrolę jakości (potwierdzoną certyfikatami ISO)
  •  

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram