search
Aktualności

Nasze rozwiązania cyfrowe

nasze rozwiązania
Track Advance®
BocPredict®
Rzeczywistość rozszerzona i wirtualna
skanowanie 3D
BOCTRACK®

Nasz wkład w transformację przemysłu do modelu cyfrowego 4.0

Rozwiązania zwiększające wydajność

W stale zmieniającym się środowisku ulepszanie, mierzenie i podnoszenie wydajności przemysłowej staje się koniecznością. Aby to osiągnąć, niezbędna jest kompleksowa transformacja w kierunku Przemysłu 4.0, a co za tym idzie wprowadzenie rozwiązań informatycznych we wszystkich aspektach produkcji.

Jesteśmy świadomi skali wyzwań, jakie ta transformacja stawia przed wszystkimi przedsiębiorcami i staramy się wesprzeć Państwa w budowie inteligentnego ekosystemu fabrycznego, rozwijając nasze własne, dostosowane do specyfiki Państwa produkcji rozwiązania cyfrowe.

 

Nasze cyfrowe rozwiązania wspierające wydajność i utrzymanie ruchu

Nasze cyfrowe narzędzia i autorskie oprogramowanie do zarządzania projektami przemysłowymi 

Rzeczywistość wirtualna i rozszerzona
Skanowanie 3D

Track Advance®

Zwiększa wydajność Państwa produkcji

Prawdziwie inteligentna aplikacja monitorująca, TrackAdvance®, umożliwia kompilowanie danych, monitorowanie całej produkcji i analizowanie tych informacji w celu optymalizacji wydajności przemysłowej.

Od monitorowania wszystkich danych, poprzez raportowanie w czasie rzeczywistym i możliwość analizowania wszystkich etapów produkcji aż do śledzenia strat produktu oraz do łatwego identyfikowania urządzeń powodujących takie straty. Zastosowanie tej w połączeniu z dotychczasowymi rozwiązaniami do śledzenia efektywności produkcji w fabryce może zmniejszyć straty o 50% w ciągu jednego tygodnia.

bocpredict®

Narzędzie prewencyjnego utrzymania ruchu

U podstaw doskonalenia produkcji przemysłowej leży również przewidywanie błędów i usterek w instalacjach naszych Klientów.

W tym celu stworzyliśmy narzędzie BocPredict®, umożliwiające naszym Klientom przewidywanie awarii przy użyciu wiarygodnych, stałych i responsywnych danych. Dzięki inteligentnym czujnikom i algorytmom uczenia maszynowego BocPredict® jest obecnie podstawowym rozwiązaniem do prewencyjnego utrzymania ruchu Państwa parku maszynowego.

Rzeczywistość rozszerzona i wirtualna

Zwiększenie wiarygodności projektu dzięki rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej 

Wykorzystujemy technologie VR i AR w codziennej pracy, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i funkcjonalność projektowanych instalacji.

Umożliwiamy Państwu wirtualny spacer po dopiero powstającej instalacji. Dajemy możliwość przeglądania i sprawdzenia instalacji z dowolnego miejsca bez konieczności fizycznego kontaktu. Oferujemy także zdalne testy FAT

skanowanie 3D

Oszczędność czasu dzięki skanowaniu i modelowaniu 3D zakładu produkcyjnego

Wykorzystujemy skanowanie laserowe i modelowanie 3D w projektowaniu i modernizacji Państwa instalacji.

Wykorzystanie tej technologii pozwala nam dokładniej i bardziej szczegółowo zaplanować Państwa instalację, dopasować ją do wymiarów pomieszczenia, unikając kolizji z istniejącymi elementami oraz szybciej i sprawniej wprowadzać konieczne zmiany. Opracowane na podstawie skanów modele 3D, można poddać m.in. analizom wytrzymałościowym.

boctrack®

 Własne oprogramowanie, rozwijane od 30 lat przez naszych inżynierów 

Cyfrowe narzędzie do zarządzania produkcją dla rozległych i złożonych działań związanych z budową rurociągów.

Zapewnia pełną kontrolę nad pracami inżynieryjnymi, produkcyjnymi i konstrukcyjnymi od projektu, poprzez odbiór planu izometrycznego i produkcję, aż do zakończenia procesu montażu. Umożliwia zarządzanie zakupami materiałów i magazynami, pełną identyfikację materiałów i spoin, kontrolę jakości w czasie rzeczywistym.

Nasze własne rozwiązanie, tworzone i aktualizowane od 30 lat przez zespół inżynierów mających codzienny kontakt z Klientem. Stworzone na bazie rozmów i uwag od naszych Klientów.

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-right-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram