search
Aktualności

Rynki

Dodatki i składniki

Zapewniamy elastyczność Państwa produkcji

Sektor składników spożywczych, kosmetycznych czy farmaceutycznych wymaga coraz silniejszej adaptacji do zmieniających się wymagań tych rynków. Producenci muszą dostosowywać swoje linie produkcyjne w celu wykorzystania ich do konkretnych i zróżnicowanych zastosowań.

Wspieramy producentów składników i dodatków, począwszy od wstępnej obróbki surowców, poprzez biofermentację, ekstrakcję i oczyszczanie właściwych molekuł aż do ostatecznej postaci Państwa składników.

Dzięki naszej uznanej wiedzy eksperckiej w dziedzinie rozwiązań procesowych dla rynku spożywczego i biotechnologii, możemy zaprojektować i wykonać rozwiązania wspierające proces industrializacji składników.

Państwa produkty

Nasze rozwiązania są dostosowane do szerokiej gamy składników

Wykorzystujemy naszą bogatą wiedzę i doświadczenie, aby wprowadzić w życie Państwa projekty dotyczące produkcji następujących substancji:

Składniki pochodzące z fermentacji

probiotyki, enzymy, bakterie, drożdże, algi

Białka zwierzęce

mięso, ryby, kolagen, żelatyna, suplementy diety

białka roślinne

algi, spirulina

Składniki pochodzące z mleka

prebiotyki

inulina, fruktooligosacharydy, mannanoligosacharyd

dodatki funkcjonalne do żywności

barwniki, aromaty,
wzmacniacze smaku, stabilizatory żywności

waloryzacja produktów

zamknięty obieg zasobów

ekstrakty zbóż

ekstrakty owsa, soi.

dodatki roślinne i zwierzęce

koncentraty i przeciery zintegrowane z przetworami spożywczymi

państwa wyzwania

Zwiększenie i elastyczność produkcji, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu

Składniki, które można zakwalifikować jako funkcjonalne, to substancje, które zwyczajowo nie są odrębnie spożywane, ale są stosowane w procesie produkcji, podczas którego stają się bezpośrednio lub pośrednio składnikiem produktów spożywczych, nutraceutycznych, kosmetycznych i farmaceutycznych. Zostały zaprojektowane tak, aby przynieść konkretne korzyści produktowi końcowemu. Ich zastosowanie staje się coraz bardziej różnorodne, wymuszając tym samym na producentach coraz większą elastyczność produkcji przy jednoczesnym spełnianiu rygorystycznych przepisów.

Przemysłowi użytkownicy tych składników domagają się gwarancji standaryzacji produkcji i formułowania receptur pozwalających na dostarczenie produktu o stałej jakości i właściwościach użytkowych. Jakość i pochodzenie składników mają bowiem coraz większy wpływ na decyzje zakupowe klienta końcowego.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań stojących przed Państwem, dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji naszą wiedzę i doświadczenie, by wesprzeć Państwa w planowaniu, projektowaniu i budowie obiektów przemysłowych.

nasze rozwiązania

Przyspieszamy realizację projektów, zapewniając pełne bezpieczeństwo produkcji

Producentom składników, którzy wymagają najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości oraz poszukują dostawcy z doświadczeniem w zakresie procesów i udokumentowanym doświadczeniem, oferujemy sprawdzone, zautomatyzowane rozwiązania.

Doskonale znamy każdy etap Państwa procesu produkcyjnego i oferujemy rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb. Nasi kierownicy projektów opanowali inżynierię procesową w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym, a także biotechnologicznym, które są sercem wielu procesów produkcji składników. Korzystają nie tylko z własnego doświadczenia, ale także z bogatej bazy wiedzy ze wszystkich naszych oddziałów na całym świecie, gromadzących informacje zwrotne od naszych Klientów na temat zrealizowanych projektów. Nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia i pozyskują najnowszą wiedzę, by projektować Państwa obiekty w taki sposób, by zmniejszyć ich wpływ na środowisko przy jednoczesnym zwiększeniu ich wydajności.

Wspieramy Państwa kompleksowo: od zdefiniowania założeń projektu po uruchomienie i utrzymanie instalacji. Nasze zasady: Bezpieczeństwo przede wszystkim, na czas, zgodnie ze specyfikacją i zgodnie z budżetem znajdują odzwierciedlenie we wszystkich naszych działaniach, zapewniając sukces Państwa projektu.

nASZE PRODUKTY

Nasze produkty dostosowane do Państwa potrzeb

> Modułowe instalacje (skidy)
> Zbiorniki magazynowe
> Zbiorniki procesowe
> Mieszadła
> Mieszalniki proszków
> Dodawanie składników
> Stacje mycia CIP/COP

nasze usługi

Pomagamy wydłużyć życie Państwa instalacji

Zarówno bezpośrednio na miejscu, jak i zdalnie, zapewniamy utrzymanie Państwa instalacji na najwyższym poziomie przy pełnym bezpieczeństwie.

Nasze własne rozwiązania cyfrowe wspierające Państwa produkcję

Wydajność przemysłowa i Prewencyjne utrzymanie ruchu
Track Advance i BocPredict
Bezpieczeństwo instalacji
BocLock, bezpieczne i higieniczne złącze do instalacji procesowych

WYBRANE projekty

Więcej informacji

PROJET
Instalacje dla elektrociepłowni

Udział w budowie elektrociepłowni w Zabrzu w latach 2016-2018. Projekt obejmował dostawy materiałów, prefabrykację oraz prace obiektowe.  

Więcej informacji
PROJET
Instalacja magazynowania i dystrybucji wody amoniakalnej

Projekt, prefabrykacja, montaż i uruchomienie instalacji technologicznej dla Klienta z branży energetycznej.

Więcej informacji
PROJET
Nowa elektrownia Lucciana EDF PEI na Korsyce

Projekt wykonany w formule EPC, obejmujący m.in. prefabrykację rurociągów, budowę i montaż na miejscu, podłączenie wyposażenia.  

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-downarrow-rightarrow-right-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram