search
Aktualności

RYNKI

Żywność i napoje

Pomagamy skrócić realizację Państwa projektów!

Wspieramy producentów żywności i napojów w projektowaniu oraz wdrażaniu rozwiązań ułatwiających realizację procesów produkcyjnych.

Zaufaj naszemu ponad 30-letniemu doświadczeniu w pracy z firmami polskimi i ponad 50-letniemu doświadczeniu w pracy z zagranicznymi producentami żywności i napojów.

Realizujemy wszystkie typy projektów. Modułowe instalacje procesowe (skidy), pojedyncze zbiorniki magazynowe i procesowe, automatyzacja instalacji technologicznych czy też kompleksowe instalacje procesowe „pod klucz" – to tylko przykładowe projekty, które są w zasięgu możliwości naszych specjalistów.

Państwa produkty

Nasze rozwiązania są dostosowane do szerokiej gamy produktów spożywczych i napojów.

Mieliśmy okazję pracować nad rozwiązaniami dla różnych produktów spożywczych:

Produkty mleczne

pasteryzowane lub sterylizowane świeże produkty mleczne • świeży i przetworzony ser • lody • bezlaktozowe produkty mleczne • 

Żywność dla niemowląt

mleko w proszku dla niemowląt • preparaty do karmienia małych dzieci

Napoje i soki

napoje roślinne • soki i nektary • napoje energetyczne lub gazowane • woda butelkowana • napoje alkoholowe

Sosy/płynna żywność

zupy • sosy • ketchup • majonez

Żywość specjalnego przeznaczenia

nutraceutyki

DEsery

czekolada • polewy • desery

Państwa wyzwania

Dotrzymujemy terminów i zwracamy uwagę na higienę projektowanych instalacji.

Zapotrzebowanie ludzi na przetworzoną żywność i napoje stale rośnie. Oprócz tego pojawiają się nowe nawyki żywieniowe, które kształtują nowe trendy. Próba spełnienia tych wszystkich oczekiwań wymusza na producentach żywności inwestowanie w coraz to inteligentniejsze, wydajniejsze i zrównoważone rozwiązania.

Muszą one jednak spełniać rygorystyczne normy higieniczne oraz zostać dostarczone na czas, aby nie spowodować opóźnień we wprowadzaniu gotowego produktu na rynek.

Nasze rozwIązania

Szybsza realizacja Państwa projektów dzięki naszej specjalistycznej wiedzy: Zarządzanie Projektem, Projektowanie, Produkcja, Kwalifikacje, Uruchomienie i Serwis Posprzedażowy

Projektowanie, produkcja, prefabrykacja, automatyzacja, montaż, uruchomienie i serwis posprzedażowy – dokładamy wszelkich starań, aby każdy z tych etapów projektowych przebiegł możliwie najsprawniej.

Nad realizacją Państwa projektu pracuje cały nasz zespół – począwszy od mistrzów spawalnictwa, techników, inżynierów, aż po inżynierów automatyki i specjalistów ds. Jakości. Nad wszystkim czuwa także kierownik projektu.

Dedykowane urządzenia procesowe

do Państwa procesów w technologii żywności

> Modułowe instalacje (skidy)
> Zbiorniki procesowe i magazynowe
> Mieszalniki płynów i proszków
> Homogenizatory
> Bioreaktory
> Krystalizatory
> Pasteryzatory/sterylizatory
> Stacje mycia CIP/COP
> Dojrzewalniki

nasze usługi

Pomagamy wydłużyć życie Państwa instalacji

Zarówno bezpośrednio na miejscu, jak i zdalnie, zapewniamy utrzymanie Państwa instalacji na najwyższym poziomie przy pełnym bezpieczeństwie.

Oferujemy Państwu konkretne usługi modernizacji, konserwacji i optymalizacji wydajności Państwa obiektów i urządzeń procesowych. Oferujemy także rozwiązania wspierające obszary o strategicznym znaczeniu dla produkcji, takie jak zużycie wody, energii i możliwości odzyskiwania utraconych produktów.

Posiadamy nowoczesne urządzenia, które umożliwiają dokładną kontrolę parametrów procesu. Ich wykorzystanie pełni ważną rolę w optymalizacji kosztów produkcji i zwiększaniu wydajności procesów produkcyjnych, w tym m.in. w projektowaniu rozwiązań redukujących pobór energii.

Oferujemy specjalistyczny serwis gospodarki smarowniczej, dzięki któremu ograniczą Państwo do minimum przestoje związane z awariami parku maszynowego. Nasi serwisanci doskonale znają standardy zakładów spożywczych (HACP, GMP) i dobierają rozwiązania z nimi zgodne. Stosujemy oleje i środki smarne spełniające wymagania norm określających bezpieczeństwo i charakteryzujące się najlepszymi właściwościami eksploatacyjnymi.

 

Nasze własne rozwiązania cyfrowe wspierające Państwa produkcję

Wydajność przemysłowa i Prewencyjne utrzymanie ruchu
Track Advance i BocPredict
Bezpieczeństwo instalacji
BocLock, bezpieczne i higieniczne złącze do instalacji procesowych

WYBRANE projekty

Więcej informacji

PROJET
Instalacje dla elektrociepłowni

Udział w budowie elektrociepłowni w Zabrzu w latach 2016-2018. Projekt obejmował dostawy materiałów, prefabrykację oraz prace obiektowe.  

Więcej informacji
PROJET
Instalacja magazynowania i dystrybucji wody amoniakalnej

Projekt, prefabrykacja, montaż i uruchomienie instalacji technologicznej dla Klienta z branży energetycznej.

Więcej informacji
PROJET
Nowa elektrownia Lucciana EDF PEI na Korsyce

Projekt wykonany w formule EPC, obejmujący m.in. prefabrykację rurociągów, budowę i montaż na miejscu, podłączenie wyposażenia.  

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-downarrow-rightarrow-right-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram