search
Aktualności

Nasze Projekty

FARMACJA I BIOTECHNOLOGIA

Skid w standardzie farmaceutycznym

OPIS PROJEKTU

Projekt wykonany dla jednego z głównych producentów z branży farmaceutycznej z siedzibą w Irlandii. Naszą przewagą było bardzo dobre rozpoznanie potrzeb Klienta i sprostanie bardzo rygorystycznym wymaganiom. Klient poszukiwał wykonawcy, który dostarczy mu kompletne, gotowe do eksploatacji rozwiązanie. Wymagało to od nas wykonania FAT'u dynamicznego po zakończeniu prefabrykacji.

Wykonanie symulacji procesu wymagało od nas wyposażenia naszego warsztatu w tymczasowe media potrzebne do uruchomienia układu.

Głównym wyzwaniem całego projektu było wykonanie modułowej instalacji według ściśle określonej specyfikacji Klienta oraz zgodność z bardzo rygorystycznymi wymaganiami farmaceutycznymi.

GŁÓWNE ELEMENTY PROJEKTU

Projekt
Prefabrykacja
FAT statyczny i dynamiczny

ZAKRES PRAC

Główne elementy modułowej instalacji:

  • zbiornik buforowy 3m3 wyprodukowany w Olsztynie
  • pompy transferowe
  • zespół wymienników ciepła
  • zespół pomocniczej pętli wody
  • instalacja podłączenia mediów (woda lodowa, para, kondensat)
  • system sterowania

WYBRANE projekty

Więcej informacji

PROJET
Biotechnologia morska: możliwości i wyzwania szybko rozwijającego się sektora

Niebieskie produkty przyszłości. Naukowcy pracują nad pozyskaniem produktów z takich mikroorganizmów jak mikroalgi, bakterie, grzyby, z glonów i bezkręgowców (ogórki morskie, jeżowce). Ten bardzo obiecujący i wciąż mało eksploatowany sektor stoi przed wieloma wyzwaniami, w tym przed industrializacją procesów. Poznaj zastosowania biotechnologii morskiej, możliwości i wyzwania stojące przed branżą i dowiedz się, jak zespoły projektowe […]

Więcej informacji
PROJET
Plasma Pillow Plate

Jedną z największych zalet płaszczy typu Plasma Pillow Plate jest ich skuteczność. Wynika ona między innymi z tego, że stale austenityczne mają bardzo małe współczynniki przewodzenia ciepła.

Więcej informacji
PROJET
Nowy projekt: Evolutive Vaccines Facility Sanofi

EVF to w pełni cyfrowy, bardzo nowoczesny obiekt do produkcji biomateriałów, zaprojektowany tak, aby umożliwić sprawne i elastyczne wytwarzanie wielu szczepionek i materiałów biologicznych, w tym mRNA.    

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

Dołącz do nas!
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram