search
Aktualności

Testy FAT


Nasze zespoły wdrożyły rozwiązania rzeczywistości rozszerzonej, aby zdalnie przeprowadzać testy FAT (Factory Acceptance Tests) z naszymi klientami.

Testy te były możliwe dzięki zastosowaniu okularów typu Hololens i przygotowaniu naszych pracowników do zastosowania tego rozwiązania w każdym z projektów..Na Czym polegają testy fat?

Testy FAT mają na celu sprawdzenie zgodności zbudowanej instalacji lub urządzenia z zamówieniem i wcześniej zaakceptowanym projektem.

Odbywają się u producenta instalacji lub urządzenia po jej zaprojektowaniu i przed wysyłką. Umożliwiają sprawdzenie prawidłowego funkcjonowania i działania sprzętu lub instalacji zgodnie ze specyfikacją.

Weryfikacja prawidłowego funkcjonowania instalacji lub urządzenia jest przeprowadzana we współpracy z Klientem, który deleguje jedną lub więcej osób do przeprowadzenia tych testów u swojego dostawcy.

zdalne testy fat


W Boccard Kates przeprowadzamy także zdalne testy FAT, co pozwala nam zwiększyć bezpieczeństwo i zoptymalizować liczbę podróży służbowych. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu narzędzi cyfrowych, takich jak okulary rzeczywistości rozszerzonej Hololens, które umożliwiają pracownikom Klienta przeglądanie testów przeprowadzanych w fabryce w czasie rzeczywistym.

Korzyści są znaczące, zwłaszcza w obecnych okolicznościach, które nie pozwalają na łatwe przemieszczanie się. Ponadto jest to oszczędność czasu i zmniejsze wpływu na środowisko.

zdaniem naszego eksperta

Naszym celem jest tworzenie powtarzalnej wartości dla wszystkich interesariuszy poprzez dostarczanie inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań przemysłowych na całym świecie przez cały cykl życia inwestycji przemysłowych.
MAELLIS  - xxx
Fonction chez boccard

WYBRANE projekty

Więcej informacji

PROJET
Świętujemy produkcję urządzenia nr 5000!

Przez ponad 30 lat działalności na rynku polskim wyprodukowaliśmy ponad 5000 urządzeń procesowych, zarówno samodzielnych urządzeń jak i elementów kompleksowych instalacji procesowych. Wśród  urządzeń znajdują się: mieszalniki do płynów, proszków, bioreaktory/fermentory, reaktory, zbiorniki magazynowe i procesowe, homogenizatory, stacje mycia, mieszadła i systemy mieszania.

Więcej informacji
PROJET
Biotechnologia morska: możliwości i wyzwania szybko rozwijającego się sektora

Niebieskie produkty przyszłości. Naukowcy pracują nad pozyskaniem produktów z takich mikroorganizmów jak mikroalgi, bakterie, grzyby, z glonów i bezkręgowców (ogórki morskie, jeżowce). Ten bardzo obiecujący i wciąż mało eksploatowany sektor stoi przed wieloma wyzwaniami, w tym przed industrializacją procesów. Poznaj zastosowania biotechnologii morskiej, możliwości i wyzwania stojące przed branżą i dowiedz się, jak zespoły projektowe […]

Więcej informacji
PROJET
Plasma Pillow Plate

Jedną z największych zalet płaszczy typu Plasma Pillow Plate jest ich skuteczność. Wynika ona między innymi z tego, że stale austenityczne mają bardzo małe współczynniki przewodzenia ciepła.

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram