search
Aktualności

Testy FAT


Nasze zespoły wdrożyły rozwiązania rzeczywistości rozszerzonej, aby zdalnie przeprowadzać testy FAT (Factory Acceptance Tests) z naszymi klientami.

Testy te były możliwe dzięki zastosowaniu okularów typu Hololens i przygotowaniu naszych pracowników do zastosowania tego rozwiązania w każdym z projektów..Na Czym polegają testy fat?

Testy FAT mają na celu sprawdzenie zgodności zbudowanej instalacji lub urządzenia z zamówieniem i wcześniej zaakceptowanym projektem.

Odbywają się u producenta instalacji lub urządzenia po jej zaprojektowaniu i przed wysyłką. Umożliwiają sprawdzenie prawidłowego funkcjonowania i działania sprzętu lub instalacji zgodnie ze specyfikacją.

Weryfikacja prawidłowego funkcjonowania instalacji lub urządzenia jest przeprowadzana we współpracy z Klientem, który deleguje jedną lub więcej osób do przeprowadzenia tych testów u swojego dostawcy.

zdalne testy fat


W Boccard Kates przeprowadzamy także zdalne testy FAT, co pozwala nam zwiększyć bezpieczeństwo i zoptymalizować liczbę podróży służbowych. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu narzędzi cyfrowych, takich jak okulary rzeczywistości rozszerzonej Hololens, które umożliwiają pracownikom Klienta przeglądanie testów przeprowadzanych w fabryce w czasie rzeczywistym.

Korzyści są znaczące, zwłaszcza w obecnych okolicznościach, które nie pozwalają na łatwe przemieszczanie się. Ponadto jest to oszczędność czasu i zmniejsze wpływu na środowisko.

zdaniem naszego eksperta

Naszym celem jest tworzenie powtarzalnej wartości dla wszystkich interesariuszy poprzez dostarczanie inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań przemysłowych na całym świecie przez cały cykl życia inwestycji przemysłowych.
MAELLIS  - xxx
Fonction chez boccard

WYBRANE projekty

Więcej informacji

PROJET
Biotechnologia morska: możliwości i wyzwania szybko rozwijającego się sektora

Niebieskie produkty przyszłości. Naukowcy pracują nad pozyskaniem produktów z takich mikroorganizmów jak mikroalgi, bakterie, grzyby, z glonów i bezkręgowców (ogórki morskie, jeżowce). Ten bardzo obiecujący i wciąż mało eksploatowany sektor stoi przed wieloma wyzwaniami, w tym przed industrializacją procesów. Poznaj zastosowania biotechnologii morskiej, możliwości i wyzwania stojące przed branżą i dowiedz się, jak zespoły projektowe […]

Więcej informacji
PROJET
Plasma Pillow Plate

Jedną z największych zalet płaszczy typu Plasma Pillow Plate jest ich skuteczność. Wynika ona między innymi z tego, że stale austenityczne mają bardzo małe współczynniki przewodzenia ciepła.

Więcej informacji
PROJET
Nowy projekt: Evolutive Vaccines Facility Sanofi

EVF to w pełni cyfrowy, bardzo nowoczesny obiekt do produkcji biomateriałów, zaprojektowany tak, aby umożliwić sprawne i elastyczne wytwarzanie wielu szczepionek i materiałów biologicznych, w tym mRNA.    

Więcej informacji

Planują Państwo projekt?

Nasi Klienci

Zaufali nam

Dołącz do nas!
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram